Універсал-Л, Торгово-промислове підприємство 

Я хочу тут работать

Універсал-Л, Торгово-промислове підприємство 

Торгово-промислове підприємство "Універсал" створене у 1997 році. Дев`ять років пройшли у пошуках нових напрямів і нових прогресивних технологій. Невелика торгівельна фірма виросла у відоме всій Україні підприємство, яке складається з трьох відділень:

Промислове відділення. Хімчистка "Універсал", що працює за європейськими стандартами та якістю на німецькому обладнанні.

Транспортне відділення. Вантажні перевезення по Україні, доставка вантажів до міст Західного регіону, обслуговування клієнтів підприємства тощо.

Торгівельне відділення. Гуртова та роздрібна торгівля продуктами харчування та побутової хімії в Західному та Східному регіонах України.

Компанія "Універсал" є офіційним дистриб'ютором компанії "Юнілівер".Компанія за швидкий проміжок часу трансформувала торгівельну діяльність у дистрибуторську і вже 8 років працює на ексклюзивних умовах з багатьма відомими виробниками.

Серед них – «Юнілевер»(Продукти - ТМ Lipton, Brooke Bond, Бесід, RAMA, CALVE, KNORR. Побутова хімія – Domestos, AXE, REXONA, DOVE, SUNSILK, TIMOTEI) "Чібо", "Milk Cofe".

В кожному з восьми обласних центрів Західної України підприємство має свої дистрибуційні фірми з власним транспортним господарством та складськими приміщеннями.

«Універсал» - єдиний в Україні представник відомої фірми «Маспекс»(кава «Капуччіно», розчині чаї «Еколенд», гарячий шоколад, соки тощо).ПП Універсал-Л є представництвом ТзОВ ТПП "Універсал" у Львові та Львівській області.

 
Компания не разместила информацию об открытых вакансиях.